Finansų analitiko pareigybės aprašymas (2022 m.)

Financial Analyst Job Description 152464

dvasinė 144 prasmė

Sužinokite Savo Angelo Skaičių

Finansų analitiko pareigybės aprašymas nemokamai. Finansų analitikas yra finansų specialistas, atsakingas už išorės ir vidaus klientų finansinės analizės atlikimą. Finansų analitikas tiria duomenis ir kitas išvadas, kad padėtų įmonėms priimti verslo sprendimus pagal rinkos sąlygas, konkurentus ir kitus veiksnius.

Finansų analitikai turi skirtingus pareigų pavadinimus. Tai apima vyresnysis analitikas , jaunesnysis finansų analitikas, vyresnysis finansų analitikas, „reitingų analitikas“, investicijų analitikas, pradinio lygio finansų analitikas, diplomuotas finansų analitikas, jaunesnysis analitikas ir kt. Pareigybių pavadinimai skiriasi priklausomai nuo sektoriaus. Nuo įmonių finansų iki rizikos draudimo fondų.

Nemokami rekomendaciniai laiškai Temp...

Įgalinkite JavaScript

Nemokami rekomendacinių laiškų šablonai

Finansų analitiko darbo aprašymo pavyzdys

Mūsų įmonė ieško finansų analitiko, kuris prižiūrėtų mūsų finansinės analizės funkciją įmonėje. Idealus kandidatas gali padėti priimti investicinius sprendimus, pagrįstus tyrimais, atliktais investuojant finansinius duomenis iš išorės šaltinių. Duomenys apima finansines ataskaitas, finansinius modelius, finansines ataskaitas ir kitus finansinio prognozavimo metodus.

Finansų analitiko pareigos ir atsakomybė

Žemiau pateikiamos finansų analitiko pareigų ir atsakomybės pavyzdžiai:

  • Prižiūrėkite finansinės informacijos tyrimo, taupymo ir modeliavimo procesą.
  • Glaudžiai bendradarbiaukite su vyresniąja vadovybe, kad padėtumėte priimti verslo sprendimus ir planuoti ketvirčio finansus.
  • Atlikite reguliarų finansinį sektorių, pramonės šakų ir verslo modeliavimą.
  • Įrašykite tiek vidaus, tiek išorės įmonių finansinius rezultatus (arba finansinę būklę) ir didžiąją knygą.
  • Dėl finansinių rezultatų derinti su portfelio valdytoju.
  • Glaudžiai bendradarbiaukite su fondų valdytojais, kad padėtumėte priimant sprendimus dėl investavimo.
  • Gebėti glaudžiai bendradarbiauti su akcijų analitikais, kad pateiktų rekomendacijas dėl reitingų ir rizikos analizės.
  • Glaudžiai dirbkite su rizikos analitiku, kad pateiktumėte gaires dėl rizikos veiksnių.
  • Būkite susipažinę su finansinėmis paslaugomis (pavyzdžiui, investiciniais fondais), siūlomomis tiek vidaus, tiek išorės.
  • Peržiūrėkite bendrą verslo apskaitos ir finansinę informaciją.
  • Padėkite priimti sprendimus dėl investavimo laiko ir patarsite dėl investavimo galimybių.

Vyriausiojo finansų analitiko pareigos ir atsakomybė

  • Vadovauti būsimų projektų tyrimams ir rinkos analizei.
  • Kurkite mėnesinius stebėjimo ir ataskaitų teikimo įrankius, kurie padėtų sekti visą našumą atsižvelgiant į biudžetą.
  • Dirbkite su vykdomuoju direktoriumi, kad nustatytumėte ir rekomenduotumėte specialius optimizavimo projektus.
  • Padėti rengti ir teikti visų valdybos posėdžių duomenis ir ataskaitas.
  • Remdamiesi konkrečiomis instrukcijomis, rengkite ir rengkite ataskaitas.
  • Kas ketvirtį inicijuoti, analizuoti ir teikti peržiūrai platinimo modelius ir projektus.

Jaunesniojo finansų analitiko pareigos ir atsakomybė

  • Pagalba rengiant finansines ataskaitas.
  • Pagalba su kompiuterinėmis skaičiuoklėmis, brėžinių diagramomis ir techninių ataskaitų iliustravimu kitiems darbuotojams.
  • Padėkite kurti automatizuotas apskaitos programas, kad padidintumėte produktyvumą.
  • Stebėkite nuokrypius, gautinas sumas ir stebėkite duomenų neatitikimus.
  • Atlikti bendrus rizikos vertinimus ir įvertinti rizikos veiksnius. Įskaitant mokėtinų mokesčių įvertinimą.
  • Padėkite vyresniajam finansų analitikui su specialiais projektais. Jei reikia, ištraukite ataskaitas ir diagramas.

Reikalavimai finansų analitikui

Kvalifikuoti kandidatai turi turėti:

  • Pageidautina vidurinės mokyklos diplomas.
  • Finansų, investicinės bankininkystės, verslo administravimo ar susijusios srities bakalauro laipsnis.
  • Bent penkerių metų patirtis finansų srityje, pageidautina kompleksinės finansinės analizės srityje. Tik jei kreipiatės dėl vyresniojo finansų analitiko pareigų.
  • Tikslumas kuriant sudėtingus biudžetus. Ir stebėti biudžeto sudarymą.
  • Puikūs bendravimo ir rašymo įgūdžiai.
  • Puikūs tarpasmeniniai įgūdžiai. Ir gebėjimas plėtoti bei palaikyti bendradarbiavimo ir produktyvius darbo santykius. Tiek su išorės agentūromis, tiek su vidiniais darbuotojais.
  • Pageidautina ankstesnė patirtis investiciniame banke ar kitose vertybinių popierių įmonėse.
  • GAAP (Generally Accepted Accounting Principles) darbo išmanymas.
  • Puikios darbo žinios apie federalines ir valstijų remiamas programas.
  • Gebėjimas dirbti neįprastai greito tempo aplinkoje. Ir diplomatiškai susitvarkykite su keliais terminais ir užduotimis.
  • Stiprus gebėjimas dirbti esant spaudimui.
  • Darbas su įvairiomis sudėtingos apimties problemomis. Kai analizuojant duomenis ar sprendimus reikia įvertinti nematerialius, dispersijos veiksnius.
  • Pageidautina ankstesnė patirtis finansų analitiko pareigose.
  • Patirtis dirbant su finansinių ataskaitų teikimo programomis, tokiomis kaip Microsoft Excel.

Susiję pareigybių aprašymai